Ароматизаторы для алкоголя

Магазин ароматизаторів коньяку і спиртів, для домашнього самогоноваріння і заводського виробництва

«HOOTCH» - інтернет-магазин ароматизаторів для алкоголю. Він був створений в 2015 році, щоб зробити самогоноваріння, ректифікацію і виноробство простіше, швидше, зручніше і дешевше.

У каталозі зібрані категорії товарів для виготовлення алкоголю дому та на приватних заводах:

Ароматизатор коньячний дозволяє відмовитися від класичної складної рецептури, не шукати виноград особливих сортів і обпалені дубові бочки з-під червоного вина для трирічної витримки, і все одно отримувати гідний букет спиртів.

Ароматизатор горілки облагородить і зробить смачним навіть невдалий цукровий дистилят. Харчові барвники дозуванням 20 г і карамельний колер в упаковці вагою 50 г додадуть йому оригінальності.

Боніфікатор здатний поліпшити якість будь-якого алкоголю. Він нейтралізує дію сивушних масел, згладжує різкий смак і аромат, знижує симптоми похмілля

Серії "Напої світу" і "Набори для настоянок" створені для тих, хто хоче з першого разу і без помилок виготовити вино, ялівцевий джин, ром, віскі з димком чи абсент.

Ніжне, запашне і солодке біле вино тепер можна зробити навіть з проблемного сировини, якщо додати трохи покращувачів і фруктових, винно-ягідних есенцій.

Магазин працює з оптовими замовниками - компаніями, і роздрібними - любителями робити свій, ароматний і смачний алкоголь. Оптовим замовникам передбачені знижки на замовлення від 500 л і програма Дропшиппінг (поставок під замовлення). Є індивідуальні знижки постійним покупцям. Самогонникам фахівці розкажуть, як саме і навіщо використовувати есенцію коньяку і інші засоби.

У каталозі ви знайдете ароматизатори на 10 літрів і на 100 літрів готового напою. Ви можете замовити будь-яку кількість, навіть один флакон.

Оформляйте замовлення в робочі дні з 9:00 до 19:00, а в суботу з 9:00 до 14:00, на сайті або за телефонами +38 (063) 825-65-47, +38 (068) 897-08 -48. Сплачуйте будь-яким способом: через сайт, банк, термінал або інші платіжні системи за реквізитами.

Немає можливості забрати товари особисто? За добу, з понеділка по суботу, замовлення від 3000 гривень привезе Нова пошта. Вартість доставки в будь-яку точку України - всього 50-60 гривень.

Вся продукція надходить від офіційного партнера Etol супроводжується сертифікатами відповідності. У разі появи обгрунтованих претензій можна зробити повернення або обмін товарів протягом 14 днів, відповідно до чинного закону "Про захист прав споживачів".

Залишилися питання чи ви хочете співпрацювати? Зателефонуйте нам, щоб обговорити деталі, отримати відповіді на питання.